promo_baner.png
 
 

Przyjęcia okolicznościowe
i eventy firmowe.

Restauracja Stół i Wół mieści się przy ulicy Bramowej 2, tuż za bramą Krakowską. Wyjątkowe przestrzenie lokalu idealne są do organizacji wszelkiego rodzaju PRYWATNYCH PRZYJĘĆ i SPOTKAŃ firmowych.

 
 
IMG_3177.jpg

Imprezy

Stół i Wół to najlepsze w Lublinie miejsce na duże bankiety firmowe lub prywatne spotkania okolicznościowe. Z powodzeniem zorganizowaliśmy wiele przyjęć z okazji świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia, a także innych spotkań biznesowych.

Jesteśmy gotowi do przygotowania kolacji firmowych, szkoleń czy konferencji. Oferujemy również możliwość organizacji uroczystości takich jak komunie, chrzciny, urodziny czy imieniny. Ponad to proponujemy organizację, warsztatów kulinarnych, śniadań prasowych, kolacji degustacyjnych, wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Przestrzeń

Stół i Wół mieści się w zabytkowej kamienicy w sercu lubelskiego Starego Miasta, tuż za Bramą Krakowską. W odległości 150 m znajdują się dwa duże parkingi. 

Klimatyczne, ceglane wnętrza naszej restauracji  pozwalają na przyjęcie 150 osób.

Do dyspozycji gości mamy również Salę VIP. Jest to wyłączona przestrzeń na spotkania dla max 35 osób. Wyposażona jest w 65-calowy telewizor, rzutnik, ekran i nagłośnienie. 

Menu

W naszym menu dominuje sezonowana wołowina. Jednak na życzenie gości możemy przygotować również tradycyjne dania polskiej kuchni.

Nasz chef Maciej Borucki, wielokrotnie nagradzany przez żółty przewodnik Gault & Millau, dopasuje menu do okazji, budżetu liczby gości i ich preferencji.

Wspólnie z menadżerem Piotrem Makoszem zadbają o każdy detal i sprawią, że czas spędzony w restauracji Stół i Wół pozostanie miłym i niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich gości. A zadowoleni goście to nasz wspólny sukces!

 

Zarezerwuj

 

Zadzwoń pod nr +48 690 969 169
lub Skorzystaj z formularza poniżej. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów i potwierdzenia rezerwacji.